Jak poznat dobře postavený web?

To je snadné.

Plní cíle, které jste si stanovili

Dobrý web by měl:

Prodávat

Prodáváte produkty nebo nabízíte služby? Potom je vaším cílem nový zákazník, odeslaná objednávka nebo jednoznačná konverzní akce. Dobře postavený web udělá z návštěvníků vašeho webu zákazníky.

Řešit problémy

A odpovídat na otázky vašich zákazníků ještě dřív, než se vůbec stihnou zeptat. Profilujte se jako lídr svého oboru a prezentujte své služby či produkty profesionálně – návštěvníci webu si vás zapamatují jako jedničku.

Podporovat byznys

Profesionální web vyvolá v návštěvníkovi požadované emoce a ta správná očekávání. Stane se silnou oporou vašeho byznysu a udělá vaši značku zapamatovatelnou a odliší ji od tuctové konkurence.

Realizace webu je komplexní proces, při kterém

  • musím poznat a pochopit cílovou skupinu zákazníků,
  • koncipovat web tak, aby se na něj zákazníci vůbec dostali
  • a aby na něm provedli požadovanou akci.

 

Na začátku spolupráce si stanovíme cíle webu a celé řešení budeme stavět s ohledem na ně. A zuby nehty se jich budeme držet, abyste nepřišli ani o jedinou objednávku.Dobře postavený web vám bude skvěle vydělávat

Skvěle fungující web zastane práci několika obchodních zástupců. Ovšem pěkná grafika ani pořádná vyřídilka (copywriting) nestačí. Tvorba webu se skládá z několika komplexních kroků. Cesta k fungujícímu a úspěšnému webu začíná u stanovení správných cílů a pokračuje v několika krocích.

1

Analýza

Na první schůzce se budu ptát, ptát a ptát. Potřebuji poznat váš byznys a pochopit vaše zákazníky.

2

Koncept

Na základě získaných znalostí navrhnu informační architekturu, prototyp a grafiku webových stránek.

3

Realizace

Grafické návrhy převedu do plně funkční podoby a nasadím na redakční systém.

Spuštěním webu začíná fůra práce

Jsem detailista. Rozhodně nenechám váš web pracovat jen na 80 %

 

Optimalizace

Po spuštění webu do ostrého provozu si všichni zhluboka oddechneme. Ale jenom na chvilku. Vaše konkurence si totiž rozhodně žádný odpočinkový čas nebere. Proto se o váš web budu po technické a analytické stránce i nadále starat. Budu ho měřit, vyhodnocovat a optimalizovat, aby dosahoval co nejlepších výsledků.

 

Spustili jste nový web, ale nefunguje podle vašich představ? Napište mi, pomohu vám s jeho optimalizací. Více o optimalizaci webu

Funkční a intuitivní design

Když lidé brouzdají po internetu, nemají čas přemýšlet. Nikdo se nebude pídit, k čemu slouží která funkcionalita. Pokud návštěvník něčemu nerozumí nebo nenajde to, co potřebuje, web opouští. 

Návštěvník potřebuje na webu vyřešit svůj problém – proto je naším cílem mu řešení co nejvíce usnadnit. A to jak vizuálně, tak obsahově.

Samozřejmostí je optimalizace responzivního designu pro všechna zařízení.Weby rychlé a úderné jako blesk

Polovina návštěvníků očekává, že se web načte do 2 vteřin. 40 % jich web opustí, pokud se nenačte do 3 vteřin. To už nejsou zanedbatelná čísla, ale pořádný únik objednávek a peněz.

K efektivní optimalizaci rychlosti využívám nejmodernější technologie a nenechám váš web kulhat za konkurencí.

Zajímá mě optimalizace rychlosti webu

A neprůstřelné jako ocelová vesta

Při návrhu a tvorbě webu si dávám záležet na jeho perfektním zabezpečení. Roboti se ho totiž dřív nebo později budou snažit nabourat, zobrazovat na něm nevhodný obsah nebo ukrást data.

Každý web, který mi projde rukama, se pyšní robustním zabezpečením proti všem záludnostem internetu.

Zajímá mě zabezpeční webu

Špičkové technologie

Pracuji s nejlepšími možnými nástroji. Weby prototypuji a navrhuji ve Sketchi. Prezentační weby obvykle stavím na redakčním systému WordPress, pro komplexnější webové aplikace na míru využívám PHP framework Symfony. Precizně ovládám PHP i JavaScript, díky tomu jsem schopen navrhnout funkce i pluginy na míru.

Administrace každého webu je přizpůsobena tomu, aby ji dokázal ovládat laik. Až si vezme asistentka Miluška dovolenou, na web může v klidu vkládat novinky třeba Tomáš z recepce.

Webové aplikace

Komplexní systémy na míru

Dlouhodobě vyvíjím webové aplikace v PHP frameworku Symfony. Postavil jsem na něm nejrůznější sofistikované databáze, například komplexní systém pro pekárnu, který z objednávek zákazníků připraví kompletní plán pro výrobu a expedici. Programoval jsem také rezervační systém wellness resortu včetně napojení na bezpečnostní systém apartmánů.

Webové aplikace jsou moje srdcovka. Čím náročnější a zapeklitější problém, tím dobrodružnější cesta ke skvělému řešení.

Proč spolupracovat se mnou?

Zkušenosti a kompetence

Webdesignu a marketingu se věnuji přes 12 let. Pracoval jsem na více než stovce projektů. Mezi mé klienty patří například Apetito, Masarykova univerzita nebo největší česká internetová agentura H1.cz. Řada klientů mi svěřuje weby pro své další projekty či firmy.

Nestanete se rukojmí

Udělám vše pro to, aby se web stal klíčovou oporou vašeho byznysu. Budete-li však mít pocit, že nám spolupráce nejde, můžete kdykoli odejít. Pracuji s technologiemi, které může kdykoli převzít agentura či jiný webdesigner. Nikdy se nestanete rukojmím mého vlastního redakčního systému.

Snadná správa webu

Všechny mé weby mají velmi intuitivní ovládání a skvěle se v nich zorientuje i úplný laik. Běžné činnosti – doplňování obsahu, nahrávání fotek nebo správu objednávek – zvládne opravdu každý. Správu webu si mohou vaši zaměstnanci snadno předávat.

Nejsem korporát

Žádný obchoďák. Žádná továrna na weby. Žádná sériová výroba. Vždycky budete komunikovat přímo s tvůrcem webu, tedy se mnou, proto se žádné důležité informace či poznatky neztratí v překladu. Za svou práci ručím vlastním jménem.

Pravidelná podpora

Po spuštění webu se budu věnovat jeho pravidelné optimalizaci, měření a analytice. Postupně budeme vylepšovat jeho možnosti a věnovat se pravidelné údržbě celého systému. A pokud rozšíříte či změníte své služby, jsem tu pro vás.

Profesionální tým

Na komplexnější zakázky pozvu rád do týmu své oblíbené kolegy. Spolupracuji s perfektní fotografkou, výtečnou copywriterkou a precizním DTP specialistou. Postaráme se o to, aby se váš byznys rozjel na plné obrátky.

Přečtěte si, jak spolupráce se mnou probíhá


            

Na jakých projektech pracuji?

Náročná technická řešení

Weby i webové aplikace pro klienty s velmi komplexním a specifickým byznysem. Nebojím se naslouchat a umím rozlousknout nejeden webařský oříšek.

Profesionální prezentace

V očích klientů z vás nový web udělá jedničku na trhu a důvěryhodného specialistu. Postarám se o vaši prezentaci.

Firemní weby

Odprezentujeme vaši firmu tak, aby si ji zákazníci zapamatovali a jasně spojili se zárukou kvality a důvěryhodnosti.

Každý web či webovou aplikaci naceňuji individuálně podle požadavků zákazníka. S webem budu hotový do 2 až 3 měsíců od podpisu smlouvy, aplikaci naprogramuji přibližně za 5 měsíců. Web považuji za nákladnou investici, proto vám nabízím možnost pořídit si ho na splátky bez jakéhokoliv navýšení ceny.

Potřebujete nový web?

Rád se s vámi potkám u dobré kávy

Kontaktujte mě