info@sevciktomas.cz   poptávkový formulář   Masarykovo náměstí 144, Vizovice

Jmenuji se Tomáš Ševčík

a jsem ogar z Valašska

Pocházím z kraje Zlínského, konkrétně z malebného městečka Vizovice (ano, odtud pochází ta známá slivovice). Na živobytí si vydělávám tvorbou a vývojem webových stránek a webových aplikací, online marketingem a občas reklamním designem pro offline reklamu.

Mám nesmírné štěstí, protože má práce je především mým koníčkem. V mém případě jde o webdesign a online marketing, kterým se věnuji již více než 8 let. Za tu dobu jsem se toho hodně naučil, ale také posbíral spoustu zkušeností a pozitivních referencí.

Své služby nabízím jak koncovým zákazníkům (firmy, živnostníci a další), tak agenturám nebo reklamním studiím.

Proč spolupracovat se mnou?

 1. Nejsem korporát, agentura ani firma. Jsem freelancer
  To znamená, že budete vždy komunikovat přímo s člověkem, který bude na vašem webu pracovat - se mnou. Žádný obchoďák, žádná továrna na weby, žádná sériová výroba bez duše. Za svou práci ručím svým jménem.
 2. Sestavím tým profíků
  Menší projekty hravě zvládnu sám. U těch větších sestavím tým ověřených specialistů. Copywriter, fotograf či détépák není problém.
 3. Nezávislost
  Udělám vše proto, aby se web stal klíčovou oporou vašeho byznysu. K tomu mi nahrává více než 8 let zkušeností v oboru webdesignu a online marketingu. Budete-li však mít pocit, že spolupráce není pro vás plodná, můžete kdykoliv odstoupit. Volnost namísto pout.
 4. Zajímá mě váš byznys a vaši zákazníci
  Protože za roky v online marketingu už vím, že bez poznání vašeho cíle a potřeb vašich zákazníků to fungovat nebude.
 5. Léta zkušeností a více než sto realizovaných projektů
  Na poli webdesignu a online marketingu se pohybuji přes 8 let. Pracoval jsem na více než stovce projektů pro více než sto klientů - patří mezi ně třeba Masarykova Univerzita v Brně nebo největší česká internetová agentura H1.cz.