Rychlý a svižný web běžící jako švýcarské hodinky prokazatelně zvyšuje konverze. Znáte to přece sami. Ať už hledáte šikovného řemeslníka nebo si chcete objednat pizzu, nesnášíte, když se načítání vleče jako týden před výplatou. Žijeme v uspěchané době. Polovina návštěvníků nepočká ani dvě sekundy. Přizpůsobte se tomu a udělejte ze svého webu jezdce na čele rychlostního pelotonu. 

Funkční a efektivní web se bez rychlého načítání neobejde. Půlmaraton taky nepoběžíte v papučích.

Proč vůbec potřebujete rychlý web?

47 % návštěvníků očekává, že se web načte do 2 sekund

40 % návštěvníků web opoustí, pokud se nenačte do 3 sekund

14 % návštěvníků odejde z pomalého webu ke konkurenci

Pomalý web vám škodí a odrazuje vaše zákazníky

Stačí si přečíst některou z nespočtu případových studií, které prokazatelně dokládají dopad pomalých webů na konverze. Přitom optimalizovat rychlost webu není ve většině případů nijak složitý a nákladný proces. Pusťme se do něj.

Typická optimalizace rychlosti webu

Vstupní analýza

Rychlost vašeho webu změřím v několika nástrojích, a to jak pro zobrazení na počítačích, tak na mobilech. Mým nejčastějším zjištěním bývá špatná nebo žádná optimalizace redakčního systému nebo web postavený na šabloně obsahující hodně balastu. Žádný strach, s tím si poradíme.

Návrhy optimalizace rychlosti webu

„Přeplácaný web“ často zpomaluje právě špatně nastavený redakční systém. Navrhnu všechny možné kroky k tomu, aby váš web šlapal jako švýcarské hodinky a zákazníci nemuseli čekat. Už nikdy žádný odchod k rychlejší konkurenci.

Implementace úprav a zhodnocení

Na základě analýzy provedu optimalizaci rychlosti webu. Na závěr vše znovu změřím, porovnám a ukážeme si, nakolik se nám podařilo web zrychlit.

Tomáš Ševčík

Napište mi

Pomohu vám optimalizovat rychlost vašeho webu

Webová služba - poptávka

"*" indicates required fields