Podívám se na vaše stávající řešení

 • Poradím s nastavením, UX úpravami nebo marketingovou kampaní.
 • Udělám vám kvalitní audit webu, na základě kterého můžete postupně provádět řadu iterací. 
 • Vše vysvětlím, navedu vás nebo zodpovím všechny dotazy.

Provedu vás na cestě k úspěšnému webu

 • Pomohu vám s tvorbou smysluplného zadání a s výběrovým řízením.
 • Ohlídám celý proces tvorby webu s ohledem na termíny a rozpočet.
 • Zkontroluji práci vašeho dodavatele a pomohu web dotáhnout k dokonalosti.

 

Díky své třináctileté zkušenosti v oblasti webdesignu a marketingu vím, že nemusíte investovat stovky tisíc do nového webu. Často stačí optimalizovat, upravit a oprášit ten stávající. Podíváme se na to společně a doporučím vám nejvhodnější řešení.

Proč konzultovat web se mnou?

100% potenciál

Plní váš web byznysové cíle na 23 %? Trochu málo, ne? Pojďme se na něj společně podívat a vytáhnout ho co nejvýše. Ideálně na 100 %.

Kompetentnost

Jste mistři svého oboru. A já zase exceluji v tom svém. Vím, jak postavit funkční web, co ohlídat při tvorbě zadání a jak z něj vyždímat maximum.

Zkušenosti

V online marketingu a webdesignu se pohybuji přes 10 let. Připravuji náročná technická řešení, líbivé designovky i precizně zpracované aplikace.

Máte pochybnosti o funkčnosti svého webu? Kulhá z hlediska výkonnosti na obě nohy? A vy nerozumíte tomu, co změnit?

Potřebujete kompetentní zpětnou vazbu. Jste tu správně. Pomohu vám.

Nejčastější témata konzultací webů

Analýza a optimalizace webu

Podíváme se na stávající výkonnost, najdeme mezery ve vaší webové prezentaci a společně si stanovíme cíle a očekávání. Navrhnu řešení pro optimalizaci webu tak, aby asistentky nezvládaly vyřizovat nové poptávky vašich služeb.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Aby se na vašem webu mohly začít točit peníze či sláva vaší značky, potřebujete být dohledatelní. Proto vám zpracuji analýzu klíčových slov a navrhnu změny pro lepší výsledky v rámci optimalizace pro vyhledávače. Čeká nás spousta mikrozměn a mikroúprav, které povedou k obrovskému efektu.

Online marketing

Zasadím váš byznys a váš web do celkového rámce online marketingu. Pomohu s návrhem využití nových marketingových kanálů pro prodej vašeho produktu nebo služeb. Podíváme se na sociální sítě, PPC reklamu, klasické PR, ale také spolupráci s influencery. Žádné pokusy, přímá střelba na terč.

Technický dozor

Možná už máte svého osvědčeného dodavatele webu, ale potřebujete nad projektem pravidelný dohled, jeho řízení a možná i precizování zadání z vaší strany. Pomohu vám klást ty správné otázky, ohlídám právní stránku věci a nasměruji vás i vašeho dodavatele k požadovanému cíli.

Jiné konzultace

Specializujete se na výrobu saun nebo programování turniketů, ale web development je pro vás španělská vesnice. Nevíte, jestli máte investovat do webu na míru, nebo si vystačíte s krabicovým řešením. Váháte, zda spustit PPC kampaně nebo se zaměřit na sociální sítě. Ať už vás ohledně online marketingu trápí cokoli, ozvěte se. Pomohu vám.

Přečtěte si, jak spolupráce se mnou probíhá


      
Tomáš Ševčík

Napište mi

Pomohu vám najít ten správný směr

Webová služba - poptávka

"*" indicates required fields