Stručně o projektu Transplantace vlasů Turecko

Web pro Transplantace vlasů v Turecku je velice hezký a originální projekt. Občas se nestačíme divit, kam se věda a medicína posunuje. Dnes už není problém si nechat „spravit“ vlasy a mít opět bujnou kštici a to třeba díky světově uznávanému lékaři Dr. Serkanovi Ayginovi a jeho klinice v centru Istanbulu, města estetické chirurgie a medicíny.

Web transplantacevlasuturecko.cz má sloužit pro Čechy, Moraváky a Slováky. Jeho cílem je prezentace této unikátní a moderní technologie. A samozřejmě aby lidé, co hledají způsoby obnovení vlasů, na tuto kliniku vůbec došli.

Před započetím prací jsme provedli důkladný uživatelský výzkum, sestavili profily cílové skupiny (persony) a následně pro ni začali navrhovat architekturu, obsah a celý web. Internetové stránky průběžně vylepšujeme a optimalizujeme k lepším a lepším výsledkům.

Provedené práce

  Analýza klíčových slov   Uživatelský výzkum   Tvorba person   Copywriting   Wireframy   Prototyp   Grafický návrh webu   Kódování   Nasazení na WordPress   Jazykové mutace   Testování   SEO

Prohlédněte si web zde

www.transplantacevlasuturecko.cz