Stručně o projektu Preparace zvířat – Marek Švub

Zhruba před třemi lety mě Marek oslovil s poptávkou na tvorbu webu o preparaci zvířat. Marek tehdy s podnikáním v tomto oboru začínal, avšak navazoval na dlouholetou tradici svého otce.

Tehdy jsme vytvořili web s menším e-shopem a poptávkovým formulářem. Rozjezdy jsou vždy boj. Za ty tři roky se ale projekt krásně rozrostl a dnes má Marek své klienty až v USA a ve filmových ateliérech.

Za ty tři roky se mnohé změnilo, a tak se na mě Marek obrátil znovu, tentokrát s poptávkou na návrh logotypu, který byl pro stavbu značky nutností. Do práce se pustila Diana a vzniklo logo:

Preparacezvirat.cz - logotyp

Ihned po dokončení loga se začalo pracovat přednostně na roll-up banneru, který měl být na Markově výstavě v Praze.

Preparacezvirat.cz - rollup

Vizuální styl dostal zcela nových rozměrů, a tak jsme kompletně přepracovali i celý web. Dali jsme mu nový kabát, přidali blog a možnost vkládat reference. Po pár dnech od spuštění se zvýšily poptávky a Markovému podnikání se daří čím dál lépe, za což jsme velice rádi.

Provedené práce

  • Redesign stávajícího webu
  • E-shop
  • Rozšíření webu o blog a reference
  • Návrh roll-up banneru

Preparacezvirat.cz


Pro tvorbu webu k mé netradiční činnosti jsem vyžadoval osobní přístup a naslouchání mým představám při návrhu i realizaci. Jelikož tyto požadavky studio Tomáše Ševčíka splňuje na maximum, vznikl web absolutně dle mých představ a přání. Naši spolupráci jsme začali již v roce 2013 a plánuji v ní pokračovat i nadále.


Prohlédněte si web naživo zde

www.preparacezvirat.cz