Stručně o projektu Kompostéry.cz

V loňském roce jsem byl osloven společností JELÍNEK-TRADING spol. s r. o. s poptávkou na rekonstrukci webu o kompostérech. Projekt se z důvodu upřednostnění jiného projektu (oficiální stránky společnosti JELÍNEK-TRADING spol. s r. o.) trochu oddálil, ale před pár dny jsme konečně naše dílo vypustili do éteru.

Web Kompostery.cz nejen prodává kvalitní a české kompostéry (které si společnost sama vyrábí z recyklovaného plastu), ale také informuje o tom, jak správně kompostovat.

Důležitost je jak kvalitní dohledatelnost, tak na samotné UX (uživatelský prožitek) a kvalitní a srozumitelné texty, na kterých se podílela společnost Pábení s.r.o.. Ilustrace v návodech a kompostování vytvořila Diana Kubečková.

Provedené práce

  Analýza klíčových slov   Návrh informační architektury   Wireframy a prototyp webu   Grafický návrh   Nakódování a nasazení na CMS   Implementace internetového obchodu   Ilustrace

Mgr. Pavel Rosman - JELÍNEK-TRADING spol. s r. o.:

„Po vlastních zkušenostech s velkými firmami zabývající se výrobou internetových stránek jsem potřeboval změnu. Hledal jsem někoho s osobním a profesionálním přístupem. Na internetu jsem našel Tomáše Ševčíka, domluvili jsme se nejprve na jednom projektu. O Tomášově skvělé práci, jeho přístupu bych toho mohl napsat hodně. Nejdůležitější však je, že již nyní pracujeme na dalších webových stránkách (projektech). Vždy, když jedu na naše společné jednání, velmi se těším. Děkuji Tomášovi a Dianě (grafické designérce) za skvělou spolupráci.“

Prohlédněte si web zde

www.kompostery.cz