Stručně o projektu Edipet s. r. o.

Edipet s. r. o. – původně fyzická osoba, dnes společnost s ručením omezeným. Vizovičtí obráběči kovů. A velice šikovní – což se mi potvrdilo hned po tom, co jsem obdržel k nafocení logo (vytvořené Dianou) zpracované na kovové desce. Foto a vlastně i video z celé tvorby můžete shlédnout na samotném webu.

Cílem bylo společnost zviditelnit a jelikož Edipet s. r. o. do té doby žádný web neměl, tak i zasvětit společnost do světa internetové džungle. Od analýzy klíčových slov,  přes návrh informační architektury a prototyp webu, až po konečné zpracování. A tím nekončí. O web se dále staráme, a snažíme se jej neustále vylepšovat.

Provedené práce

  • Analýza klíčových slov
  • Návrh informační architektury
  • Tvorba wireframů a prototypu webu
  • Grafický návrh
  • Nasazení na CMS Wordpress
  • Naplnění obsahem

Edipet s. r. o.


Když jsem poprvé navštívila Tomáše s prosbou o vytvoření webových stránek, netušila jsem, jak moc mám zkreslenou představu o téhle práci a o tom jak náročný proces to je. Nejde jen o samotný návrh ale především o zodpovědný řetězec analýz a průzkumů. Tomáš vše provedl na perfektní úrovní, zodpovědně a srdcem. Tady je opravdu vidět, že Tomášovi je práce koníčkem. Rovněž oceňuji i to, že vytvořením stránek spolupráce nekončí ale je i nadálo postaráno o to, aby byl web neustále aktuální. Líbí se mi i to, že Tomáš věnuje spoustu času i grafickým návrhům, čímž jsou samozřejmě dobrými spolupracovníky pro tvorbu reklamy v jakékoliv podobě.


Prohlédněte si web naživo zde

www.edipet.cz