Stručně o projektu Zemánek.pro CZ s. r. o.

Občas se stává, že někomu s něčím pomůžete a ten někdo pak zase pomůže vám. Anebo naopak. Však to znáte. Právě tak to bylo se společností Zemánek.pro CZ s. r. o., která se stala součástí zajištění našeho bydlení. Netrvalo dlouho a došlo řeč i na web, který jsme začali dávat brzy do kupy.

Provedli jsme analýzu klíčových slov i uživatelský výzkum – zjišťovali jsme mj. i to, jak je to vlastně s důvěrou k finančním poradcům a co lidi z této cílové skupiny zajímá nejvíce. Čemu nerozumí a na základě čeho se rozhodují při výběru poradců. Na základě výsledků jsme pak navrhli web, který nádherně okořenily fotografie Petra Husera. Jak to všechno do sebe zapadlo se můžete mrknout sami.

Provedené práce

  Analýza klíčových slov   Uživatelský výzkum   Návrh informační architektury   Tvorba wireframů a prototypu webu   Grafický návrh   Systém pro správu inzerce nemovitostí   Nasazení na CMS Wordpress

Ing. David Zemánek - zprostředkovatel financí a realit:

„Pan Ševčík vždy jednal rychle a vstřícně, reagoval konstruktivními připomínkami a je vidět, že je opravdu odborník. S výsledkem práce jsme velice spokojeni a dle ohlasů se našim klientům web také velmi líbí. Za firmu Zemánek. pro CZ dáváme palec nahoru. 

Prohlédněte si web zde

www.zemanek.pro