Stručně o projektu Baimai.cz – thajské masáže

Thajské masáže jsou speciální procedura stará více než 2500 let. Salon Bai Mai je široko daleko jediný, kde dostanete thajskou masáž od rodilých Thajek. Salon navštívili (někteří stále navštěvují) spousta celebrit – např. Karel Gott, Dana Morávková, Tarja Turunen, Roman Hamrlík a mnoho dalších.

Cílem projektu byla kompletní rekonstrukce webu (včetně SEO) se zaměřením na mobilní zařízení. Salon webovky měl, ale na svou dobu zastaralé a responzivitu nepodporovaly.

Pro zcela nový design bylo potřeba vnést atmosféru salonu i na web. S tímto nelehkým úkolem mi dokonale pomohl skvělý fotograf Petr Huser, jehož fotky jsou rozloženy napříč celým webem.

Provedené práce

  Analýza klíčových slov    SEO   Návrh informační architektury   Wireframy   Prototyp webu   Grafický návrh webu   Kódování do HTML   Nasazení na CMS Wordpress   Pravidelná údržba

Martin Kovář – bai mai:

„Jsme precizní a na detail zaměření zákazníci a Tomáš se dokázal bez mrknutí oka dostat na naši vlnu a do úrovně našeho přemýšlení. Dá se s ním domluvit a je k dispozici, termíny mu nedělají problémy, při řešení potíží rychlá komunikace a reakce. U grafiky citlivě převedl starý web na web nový a responzivní. Žádný náš požadavek na různé funkce a automatické systémy na webu nebyl problém. Takže „u nás dobrý“ a můžeme doporučit.“

Prohlédněte si web zde

www.baimai.cz