Zchátralý web žádnou velkou parádu neudělá: propadá ve vyhledávači, neaktualizované pluginy i celý redakční systém WordPress zvyšují riziko napadení webu a zastaralý obsah nikomu vaše produkty či služby neprodá. Cesta k úspěšnému webu nikdy nekončí jeho spuštěním. Naopak tím začíná. Aby vám web přinášel dlouhodobý zisk, potřebuje průběžnou technickou údržbu, optimalizaci a měření.

Nemáte-li na web dostatečné interní kapacity, mohu ho vzít pod svou správu. Stále svěží web tak dotáhnu ještě k lepším výsledkům.

Proč svěřit správu webu mně?

Žádné starosti

Postarám se o to, aby váš web běžel na nejnovější verzi redakčního systému. Chcete-li udělat nějakou úpravu, stačí poslat e-mail. Provedu ji za vás.

Bezpečnost

Každý měsíc provádím aktualizaci redakčního systému a všech pluginů. Kontroluji rychlost načítání i bezpečnostní díry.

Výkon

Každý měsíc posílám pravidelný report: informace o návštěvnosti z různých kanálů, informace o konverzích, obratu, pozicích ve vyhledávačích.

Nenechte svůj web zrezivět

Denně se setkávám s weby, na které jejich majitelé roky nesáhli. Zastaralé verze redakčních systémů. Neaktuální informace. Nízké pozice ve vyhledávačích. Z toho ovšem plynou i ztracené zisky a zákazníci.

Nejčastější formy správy a údržby webu

Základní technická údržba

Pravidelně několikrát do měsíce aktualizuji redakční systém WordPress a všechny jeho pluginy. Provádím kontrolu rychlosti načítání, odhaluji bezpečnostní díry a podívám se na to, jestli aktuální verze běží tak, jak má.

Kompletní správa obsahu

Fotky, texty, novinky, blog. Udržet aktualizovaný web je někdy fuška. Nemáte čas tam všechno vkládat? Anebo vám to trvá světelné roky? Nevadí, kromě technické správy mohu kompletně udržovat veškerý váš obsah.

Měření a optimalizace webu

Každý měsíc si můžete udělat obrázek o výkonu svého webu. Obdržíte detailní report o návštěvnosti, konverzích, obratu i pozicích ve vyhledávačích. Podle naměřených dat spolu budeme vše nadále optimalizovat.

Tomáš Ševčík

Napište mi

Pomohu vám udržet web v kondici

Webová služba - poptávka

"*" indicates required fields