Konzultace webu

Do webu jste investovali spoustu peněz a času, jenže ouha – nefunguje podle vašich očekávání a neplní byznysové cíle. Dokážu navrhnout změny, váš web rozhýbat a pomohu vám uspět online.

Zabezpečení a odvirování webu

Internet je plný všelijaké havěti. Každý den podlehne napadení kolem 30 000 webů. Na webu se začne zobrazovat obsah, který svým zákazníkům ukazovat rozhodně nechcete. Hrozí také úniky citlivých i relativně běžných dat, které vám mohou pořádně zavařit. Pojďme spolu vyřešit prevenci.

Zrychlení webu

Načítá se celou věčnost, co? Taky to nesnáším. Stejně jako většina uživatelů. Pomalé weby zabíjejí konverze. Polovina návštěvníků očekává načtení stránky do dvou sekund. Jinak ji dobrá polovina opustí. A to nechcete.

Překlad webu

Postarám se jako generální dodavatel o celý projekt vašeho cizojazyčného webu – zajistím kvalitní překlad, korekturu rodilého mluvčího a postavím web v domluveném rozsahu. Věnujte se expanzi firmy, praktické starosti svěřte spolehlivého partnerovi.

Správa webu

Na vůbec nejpoužívanějším redakčním systému WordPress běží celosvětově 35 % webů. Tak masivní zájem samozřejmě přináší i nutnost častější aktualizace pluginů, ale i celého WordPressu, vznikající bezpečnostní díry a vysoké požadavky na správu webu.

Tvorba WordPress pluginu

Nejpoužívanější redakční systém WordPress disponuje obrovským množství pluginů téměř pro cokoli. I tak nemusíte najít přesně takový, který by vyhovoval vašim požadavkům. Proto vám plugin na míru rád napíšu.