Před nějakým časem jsem v článku „Kam se poděl název Vyzj Art?“ rozepsal, proč jsem upustil od tehdejšího firemního názvu a přešel na své jméno. Nyní se v reklamách a na sociálních sítích začíná objevovat obecný název „design studio“, pod kterým jsem podepsán. Proč další změny?

Z jedné firmy dva freelanceři

Vyzj Art byl původní koncept firmy, kterou jsme s partnerkou Dianou Kubečkovou začali rozjíždět. V jednu chvíli jsme byli dokonce čtyři. Jak jsem ale psal v článku o změně jména, nebylo to pro nás úplně ideální a tak jsme od tohoto názvu a celého modelu upustili a já začal vystupovat pod svým vlastním jménem. Netrvalo dlouho a i Diana si rozjela svou živnost a pokračuje v tom, co dělala doposud – tedy vektorová grafika a design. Aneb konečně někdo, na koho jsem mohl naplno hodit všechny ty grafické práce v křivkách, které nejsou můj šálek kávy. :-)

Nejsme firma, ale dva profesionálové na volné noze (freelanceři) se společnou kanceláří, kterou jsme nazvali jednoduše a obecně „design studio„. Krom kanceláře máme i společnou facebook stránku. Weby máme ale oddělené. Weby máme sice oddělené, ale malý rozcestník najdete na Jsmedesignstudio.cz. Dianiny stránky jsou pak www.dianakubeckova.cz.

Diana Kubečková - logo

Diana Kubečková – logo

Nové služby

Na většině projektech pracujeme společně. A díky těmto posledním krokům jsme nyní schopni vytvořit firmám, živnostníkům anebo i akcím kompletní corporate design, nebo-li firemní vizuální styl. Navrhneme logotyp, realizujeme web, navrhneme a vytiskneme reklamní materiály, vizitky a další. Design manuály jsou samozřejmostí. Ve spolupráci s místní partnerskou tiskárnou zajišťujeme i kvalitní tisk.

Proč volit nás?

  1. Nejsme firma, ani agentura, tudíž nebudete komunikovat s žádným obchodním zástupcem nebo prodejcem. Ať už chcete pouze vizitky, nebo celý vizuální styl, komunikovat budete přímo s námi – tedy s osobami, které budou pracovat na vašem projektu od začátku až do konce a nabídnou vám pouze osobní přístup.
  2. Máme spoustu referencí a spokojených klientů. Za naše práce ručíme svými jmény.
  3. A co je hlavní – naše práce nás baví!

Náhled do studia :-)

A sledovat nás můžete samozřejmě i na facebooku

Ve Vizovicích nás najdete na Masarykově náměstí 1201 (nad obchodem Hruška).

Užili jste si článek? Pokud ano, budu rád za sdílení.

Autor: Tomáš Ševčík

Jsem vášnivý fotograf, webový vývojář/designer a muzikant v jedné duši. Tvořím responzivní weby založené na nejnovějších technologiích a trendech a občas o tom i něco napíšu. Více o mně 

A co vaše názory?

Napište svůj názor